Mitsubishi PUZ-WZ50VAA 5kW, R290, 1f/220
Vysokoteplotné tepelné čerpadlo Mitsubishi PUZ-WZ50VAA 5kW, R290, 1f/220 na princípe vzduch-voda s nižším hlukom. Čítajte viac
Skladom
Výrobca: Mitsubishi
Popis
Tepelné čerpadlo vzduch-voda.
Vonkajšia jednotka Monoblok s chladivom R290.
Nutné dokúpiť vnútorný hydromodul bez zásobníka TÚV, alebo hydromodul so zásobníkom TÚV.
  • Teplota vody na výstupe do kúrenia až 75°C.
  • Ideálne pre rekonštrukcie aj s použitím starých radiátorov.
  • Nový typ kompresora.
  • Vylepšená regulácia riadenia ventilátora.
  • Nové LEV-ventily.
  • Ekologické chladivo R290 (GWP=3)
  • Prevedenie kompakt (vo vonkajšej jednotke je výmenník chladivo/voda)
  • Kompaktné rozmery a veľmi tichý chod
  • Umožňujú aj prevádzku v režime chladenia
  • Možno ich kombinovať so širokou paletou vnútorných jednotiek ECODAN
Znížená hlučnosť jednotky
  • Samotný kompresor je umiestnený na pevnej stabilizačnej doske.
Dvojitý chladivový okruh
Chladivo R290 Propán
  • Jednotka používa netoxické chladivo triedy A3.
  • Jedná sa o chladivo, ktoré nespadá pod reguláciu F-plynov.
  • Umožňuje teplotu vyrábanej vody až o teplote 75°C.
  • Majú uzavretý chladivový okruh a z jednotky ide priamo vodné potrubie.
Parametre:
  • Nominálny výkon vykurovanie: 5.0kW
  • Nominálny výkon chladenie: 4.2kW
  • Rozmery š x h x v (mm): 1,050x480x1020
  • Hmotnosť (kg): 89.0
  • Napájanie (f/V/Hz): 1f/220-240/50
  • Energetická účinnosť:
  • COP: 5.10 (A7/W35)
  • EER: 3.10 (A35/W7)
  • Prevádzkový rozsah vykurovania od –25°C do 46°C
  • Prevádzkový rozsah chladenia od 10°C do 46°C
  • Hladina akustického tlaku nominálna 44 dB(A)
  • Záruka: 5 rokov
  • Vysoká trieda energetickej účinnosti (až A+++).
Montáž: https://www.ecopromont.sk/nase-sluzby/montaz
Doplnkové informácie
Kategória: Tepelné čerpadlá
Výkon: menej ako 7,99 kW